Çerezler (Gizlilik ve Çerez Politikası), Gymsoft™ Website Gymsoft™ Platform içeriğini ziyaretçi bazında kişiselleştirmek, ziyaretçilere en iyi kullanıcı deneyimi sunmak ve kullanıcı trafiğini analiz edebilmek için kullanılmaktadır.

Kabul et

SIK SORULAN SORULAR

S.S.S

15 dk içerisinde Gymsoft® Extreme Lisans ve Kullanıcı bilgilerinizi içeren bir SMS alacaksınız. Hemen yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hafta içi sabah 9:30 akşam 19:30 saatleri arasında Müşteri hizmetlerimizden (uzak masaüstü bağlantısı) bilgisayarınıza bağlanma talebinde bulunarak canlı eğitim alabilir ve yazılımı kullandığınız sürece her zaman bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra 1-7 gün arasında turnikeniz size ulaşacaktır.

Gymsoft® Turnikeleri kullanıma hazır halde paketlenir. Paket içerisinde olan yer montaj vidaları ile yere sabitlemeniz ve elektrik kablosunu fişe takmanız yeterli. Turnikeniz kullanıma hazır hale gelir. ( Dilerseniz Türkiyenin her yerine 990 TL + KDV ile montaj talebinde bulunabilirsiniz. )

Turnikenizde Mini PC, turnike kontrol kartı, kart okuyucu ve monitör den oluşan bir set varsa ekstra bir ücret ödemeden Gymsoft® Turnike Yazılımını ücretsiz olarak turnikenize yüklüyoruz. Tek ihtiyacınız olan bir Gymsoft® Extreme Yazılımı.

Mesai saatlerimiz içinde müşteri temsilcimizden ücretsiz demo tanıtımı için talepte bulunabilirsiniz.

Gymsoft® Turnikeleri 1 yıl garantilidir. Takip eden yıllarda oluşabilecek arıza ve kazalarda 690 TL + KDV ödeyerek Gymsoft Kasko ile Turnikenizi güvence altına alabilirsiniz.

Gymsoft® Extreme yazılımı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda belirli periyodlarla yenilenen ve her daim güncel olan bir yazılımdır. Yıllık 390 TL + KDV Lisans yineleme bedeli ödenir. Böylece yazılımınız her daim bugüne uygun bir yazılım olarak kalacaktır. (Kiralamalarda yıllık lisans yineleme ücreti yoktur.)

Gymsoft® Extreme yazılımı içerisinde gelen akıllı dolap yazılımı ile müşteriye verilen anahtar veya asma kilitleri kayıt altına alan ve teslim edilmezse işletmeden çıkış yapmasını engelleyen yazılımdır. Akıllı dolap kilidi ise anahtar veya asma kilit alışverişini kaldıran, müşterilerin dolapları kartları ile yönettiği ve birden fazla dolap almasını engelleyen bir ÜRÜN'dür.

İster Gymsoft® Platform masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza kurabilir isterseniz kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden yazılımınıza ulaşabilirsiniz.

Eski yazılımınızdaki üyelerinizin aktarımı için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Gymsoft Logo
Gymsoft®
Çözüm Merkezi Gymsoft çözüm merkezi 0 850 304 1912
Tüm hakları saklıdır © 2024
* Gymsoft haber vermeksizin ürün özelliklerinde ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Özellikler ülke ve model bazlı olarak farklılık gösterebilir. * Ürün rengi, ek donanım ve yazılım ülke ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir. * Diğer adlar ve markalar, ilgili hak sahiplerine aittir.